• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Екологічна поштова скринька

Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді започатковує на сайті http://ecocentr.edukit.te.ua/ «Екологічну поштову скриньку» з метою оперативного отримування екологічної інформації та своєчасного реагування на неї.

«Екологічна поштова скринька» - це дитяча віртуальна громадська приймальня для здійснення консультативної допомоги з питань, що стосуються довкілля. На сторінці сайту ТОЦЕНТУМ http://ecocentr.edukit.te.ua/ усі бажаючі матимуть змогу розмістити власні фото-звинувачення, що свідчать про байдужість або безгосподарність до природних ресурсів, про забруднення довкілля, а також екологічні новини, які порушують проблемні питання, що є актуальними та будуть цікавими іншим.

У «Екологічній поштовій скриньці» можна також поділитись досвідом з вирішення екологічних проблем у вигляді фото-звіту, яку допомогу ви вже надали на той чи інший сигнал; порадами з енергозбереження; розмістити та прокоментувати як свої, так і всесвітні інновації; залишити цікаві посилання (електронні адреси).

Ваші фото-звіти, звернення та питання стосовно стану довкілля в регіоні надсилайте на адресу ecocentr_ter@ukr.net (тема листа «Екологічна поштова скринька»).

Кiлькiсть переглядiв: 778

Коментарi

 • Ольга

  2018-02-15 19:23:01

  Додаток до листа ТОЦЕНТУМ від 02 лютого 2018 р. № 01-18/17 Заявка на участь у тренінгу з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці» 1. Прізвище: _____Топольницька______________________________ 2. Ім’я:__Ольга_______________________________ 3. По батькові___________Андіївна_______________________ 4. Посада: _____Педагог-організатор___та вчитель природознавства_________________ 5. Найменування закладу освіти __Дичківська філія НВК ЗОШ І-ІІІ ст. с.Великі Гаї __.........

 • Ольга

  2018-02-13 11:29:07

  Додаток до листа ТОЦЕНТУМ від 02 лютого 2018 р. № 01-18/17 Заявка на участь у тренінгу з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці» 1. Прізвище: _____Мацала_______________________________ 2. Ім’я:____________Ольга_______________________________ 3. По батькові___________Ігорівна________________________ 4. Посада: _____Педагог-організатор____________________ 5. Найменування закладу освіти __Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Прошова" Великогаївської сільської ради___ 6...