/Files/images/Рисунок7.jpgЩо може бути краще, ніж створювати щось прекрасне своїми руками?! Речі, створені вами, завжди унікальні і невимовно красиві, адже вони зберігають ваше тепло і любов!! Тому, заняття нашого гуртка будуть цікаві всім, кому подобається краса рослин, кому подобається своїми руками створювати маленькі шедеври з квітів.

Адже, квіти і натуральні матеріали - один з найпопулярніших, яскравих і оригінальних способів оформлення і декорування. Вони не тільки універсальні, але й завжди доречні. На заняттях нашого гуртка учні вчаться ефективно використовувати квіти в дизайні, створювати дивовижні квіткові композиції, досконало оформляти букети та створювати справжні шедеври з натуральних матеріалів, дізнаєтеся, що таке квіткове аранжування і де його можна застосовувати у житті. Програма занять гуртка "Юні квітникарі-аранжувальники" дуже різноманітна: вона включає в себе як цілком традиційні, так і вельми екзотичні теми. Для максимального засвоєння і розуміння матеріалу курсу гуртка передбачаються не тільки теоретичні, але й практичні заняття по створенню, складання та вдосконаленню найрізноманітніших квіткових композицій. Теоретичні та практичні заняття по виготовленню букетів і композицій з живими та штучними квітами, сухоцвітом, а також іншими флористичними матеріалами. Також на заняттях вихованці знайомляться з вирощуванням квітів відкритого та закритого грунту, застосування їх декоративних властивостей в озелененні приміщень.

Такі уроки квіткового аранжування позитивно впливають на естетичний розвиток і художній смак. Розвивають посидючість, уважність, фантазію. Найважливіше, що отримає кожен учень - можливість творчо самовиражатися.

заняття гуртків проводять: заступник директора з виховної роботи облекоцентру, керівник гуртка Сворінь Надія Володимирівна та керівник гуртка Шум"як Наталія Романівна

Кiлькiсть переглядiв: 425

Коментарi

  • вера

    2014-11-03 19:32:35

    нужна програма...