Науково - технічний розвиток, оновлення соціального та духовного життя, якими відзначені останні десятиліття, значно вплинули на погляди щодо підготовки дітей та учнівської молоді до праці. На сьогодні важливе місце в процесі суспільних перетворень посідає трудова підготовка підростаючого покоління, яка за своєю функціональною спрямованістю, характером об’єктивних умов реалізації (нові технології, ринкові відносини в економіці) є критерієм, що швидко змінюється. Трудове виховання прищеплює дитині любов до праці, формує творчі здібності, в процесі вдосконалюється сама людина, формується її особистість.

Для підвищення ефективності фермерських господарств необхідні певні знання і навички. Кожний майбутній фермер повинен знати, що в природі існує залежність між рослинами, ґрунтом, кліматом і господарською діяльністю людини. При вирощуванні сільськогосподарських культур необхідно враховувати їх біологічні особливості. Всі агротехнічні засоби повинні здійснюватися в певний термін і якісно. Програма розрахована на учнів 6 - 9-их класів (один рік навчання).

Метою є ознайомлення учнів із сучасними технологіями вирощування сільськогосподарських рослин, технологією одержання продукції рослинного і тваринного походження, формування знань в утриманні тварин в домашніх умовах, забезпечення потреб особистості у творчій самореалізації.

Основні завдання в роботі гуртка:

-ознайомити та оволодіти основними та сучасними технологіями вирощування сільськогосподарських культур, агротехнікою органічного землеробства, догляд за тваринами;

- сприяти розвитку дослідницькій та експериментальній роботі;

- створити умови для допрофесійної підготовки учнів до роботи у сільськогосподарському відділі;

- співпраця з профільними науковими, освітніми установами, фермерськими господарствами;

- формувати в гуртківців знання основних економічних понять, категорій, законів, форм організації виробництва в рослинництві і тваринництві, ознайомити з основними елементами маркетингу, нормування праці.

Заняття проводять керівники гуртків: Федун Галина Романівна, Богуцька Тетяна Миколаївна

/Files/images/мапс.png

Кiлькiсть переглядiв: 138

Коментарi