• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Виховна робота

Позашкільна освіта є складовою системи безперервної освіти, визначеної Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», і спрямована на розвиток здібностей та обдарувань вихованців, учнів і слухачів, задоволення їх інтересів, духовних запитів і потреб у професійному визначенні.

Позашкільна освіта – сукупність знань, умінь та навичок, що отримують вихованці, учні і слухачі в позашкільних навчальних закладах у час, вільний від навчання в загальноосвітніх та інших навчальних закладах.

Виховна робота – це організований процес, спрямований на формування всебічно і гармонійно розвиненої особистості.

Виховання – це цілеспрямована діяльність, яка здійснюється в системі освіти, орієнтована на створення умов для розвитку духовності зростаючої особистості на основі загальнолюдських і національних цінностей, надання допомоги в життєвому самовизначенні, громадянській і професійній компетентності та цілісній самореалізації.

Концепція Нової української школи пропонує виховний компонент змісту компетентностей, визначених у Законі України «Про освіту». Закладені основні орієнтири компетентнісного виховання особистості учня можуть творчо наповнюватись конкретним змістом, з урахуванням особливостей функціонування закладу освіти, вікових та індивідуальних можливостей учнів, інших актуальних соціальних викликів.

Керівники творчих учнівських об’єднань з питань виховної роботи працюють за програмою «Нова українська школа у поступі до цінностей» (2018 р.) Детально з текстом Програми Ви можете ознайомитися за посиланням: wym-1614854559500

Актуальними в Центрі є такі форми масової виховної роботи як:

- участь у Міжнародних, Всеукраїнських, обласних конкурсах, акціях;

- еколого-натуралістичні та народознавчі вечори та свята;

- тематичні виставки;

- вікторини, інтелектуальні ігри;

- екскурсії, які сприяють не тільки інтелектуальному розвитку особистості, але і несуть в собі великий виховний аспект, формують екологічну свідомість;

- місячник природоохоронної та просвітницької екологічної роботи /за

окремим планом/;

- місячник національно-патріотичного виховання /за окремим планом/;

- місячник народознавства /за окремим планом/;

- тиждень зоології /за окремим планом/.

- тиждень флористики та фітодизайну /за окремим планом/

Матеріали з виховної роботи можна переглянути за посиланням: wym-1614854183721
Кiлькiсть переглядiв: 1431

Коментарi