• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Відбувся Обласний зліт юних натуралістів

Відбувся Обласний зліт юних натуралістів

2019-04-05

/Files/images/_DSC0469.JPG

Відповідно до плану роботи Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді 04 квітня 2019 р. відбувся Обласний зліт юних натуралістів, в якому взяли участь понад 100 учасників – учнів, вихованців і педагогів закладів загальної середньої та позашкільної освіти області.

Захід проходив у 5 номінаціях: «Учнівські лісництва», «Учнівські виробничі бригади, трудові аграрні об’єднання», «Екологічні експедиції, походи, польові практики», «Квітуча Україна», «Плекаємо сад».

За підсумками роботи журі переможцями стали:

Номінація «Учнівські лісництва»

І місце

Пірус Наталія, учениця 9 класу Бариської ЗОШ І-ІІІ ст. Бучацького району (керівник Мединська Надія Михайлівна);

ІІ місце

Ванкевич Аміна, Іванюк Арсен, учні 11 класу Збаразької ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Павлик Леся Володимирівна);

ІІІ місце

Михальчук Тетяна, Токарчук Діана, учні 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Вікно Гусятинського району (керівник Слободян Світлана Романівна).

Намінація «Учнівські виробничі бригади, трудові аграрні об’єднання»

І місце

Тищук Яна, Попівчак Вероніка, Медвецька Анна, учні 9 класу, Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім Андрія Юркевича, члени трудового об’єднання «Органік» Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (керівник Федун Галина Романівна);

ІІ місце

- Бортник Вікторія, Гудима Лілія, Білецька Таміла, учні 7 класу Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім Андрія Юркевича, члени трудового об’єднання «Органік» Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (керівник Федун Галина Романівна);

- Водовіз Дарина, учениця 6 класу Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №3 – гімназія ім. Р. Андріяшика» (керівник Водовіз Наталія Анатоліївна).

Номінація «Плекаймо сад»

І місце

Гаврищук Христина, вихованка гуртка «Юні садівники» Монастириського будинку дитячої та юнацької творчості (Сус Михайло Михайлович );

ІІ місце

Вольська Катерина, учениця 8 класу Скориківської ЗОШ І-ІІІ ст., Підволочиського району,( керівник Тарнопольська Юлія Іванівна).

Номінація «Екологічні експедиції, походи, польові практики»

І місце

- Решетило Петро, учень 9 класу Цеценівського НВК «ЗОШ І-ІІст. –ДНЗ» Шумського району ( керівник Омельчук Галина Володимирівна);

- Янчишина Марія, учениця 10 класу Шумського ліцею (керівник Калуш Людмила Юріївна);

ІІ місце

- Загірна Марія, Корчинська Вікторія, учні 9 класу Жизномирської ЗОШ І-ІІІст., Бучацького району (керівник Лесів Олександра Іляріївна);

- Яковенчук Ірина, учениця Латковецького ЗНЗ І-ІІ ст., Мельнице- Подільської селищної ради Борщівського району (керівник Ганусяк Марія Михайлівна);

- Слота Аліна, учениця 6 класу Завадівської ЗОШ І-ІІ ст., Монастириського району (керівник Барицька Наталія Романівна).

ІІІ місце

- Назар Юлія, учениця 10 класу опорного закладу «Більче-Золотецького НВК ЗОШ І-ІІІст., Борщівського району (керівник Стрілецька Валентина Петрівна);

- Ковальчук Наталія, учениця 10 класу Шумського ліцею (керівник Калуш Людмила Юріївна);

- Шаркевич Анастасія, Мацишин Микола, вихованці гуртка «Юні друзі природи» Кременецького районного центру дитячої творчості (керівник Кушнір Любов Андріївна).

Номінація «Квітуча Україна»

І місце

- Фещак Каріна, Терлецька Дарина, вихованки гуртка «Флористика» Позашкільного комунального навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бережанської міської ради (керівник Лінник Ірина Сергіївна);

- Юхим Ірина, учениця 9 класу Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 (керівник Стефанишин Тамара Зенонівна);

ІІ місце

- Городисько Зоряна, Корчинська Соломія, учні 10 класу Трибухівської ЗОШ І-ІІІст., Трибухівської сільської ради Бучацького району (керівник Дяків Надія Володимирівна);

- Сарабун Діана, Бачинська Віталія вихованки Збаразького районного комунального будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Пугач Лілія Степанівна);

- Штангрет Наталія, учениця 9 класу Дубенківської ЗОШ І-ІІ ст., Монастириського району (керівник Лабіш Валентина Степанівна);

ІІІ місце

- Біленька Олеся, учениця 4 класу Болязубської ЗОШ І ст., Збаразького району (керівник Ткач Оксана Іванівна);

- Пригар Аліна, учениця 9 класу Горішньовигнанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» Чортківського району (керівник Кінь Галина Вирославівна);

- Мамалига Ірина, Нагуляк Аріана, вихованки Товстівського будинку дитячої творчості Заліщицького району (керівник Лопушняк Марія Зигмундівна);

- Казюк Діана, Юрків Андріана, учениці 9 класу Добрівлянської філії спеціалізованої школи І-ІІІ ст. м. Заліщики (керівник Довбущук Ігор Петрович).

Вітаємо переможців!

/Files/images/_DSC0467.JPG

/Files/images/_DSC0499.JPG

/Files/images/_DSC0502.JPG

/Files/images/_DSC0503.JPG

/Files/images/_DSC0510.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 93

Коментарi