• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Відбувся Всеукраїнський Фестиваль патріотичних дій

Відбувся Всеукраїнський Фестиваль патріотичних дій

2019-06-28

/Files/images/IMG-0fcbd9d789f339fa9ebe4b76c27b9f6d-V (1).jpg

З 24 по 27 червня 2019 року в місті Києві у Національному еколого-натуралістичному центрі відбувся Всеукраїнський Фестиваль патріотичних дій, в якому взяли участь 19 областей України. Тернопільщину представляли вихованці Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Ділай Назар, Довгопола Христина, Марійовська Соломія, Мілян Вікторія.

Вихованці виступили з презентацією «Творчий юннатівський марафон патріотичних справ», пройшли навчання у школі першої медичної допомоги «Швидко, вчасно, першокласно», взяли участь у майстер-класах по виготовленню виробів народної творчості «Українське містечко», екологічних квестах «Мандруємо Україною», плели маскувальні сітки для військових. Також вихованці заклали алею троянд, взявши участь в еко-челенджі «Квітуй, Україно!».

Учасники Фестивалю відвідали Національний музей історії України та виставу «Сорочинський ярмарок» у Київському національному академічному театрі оперети.

‌Вихованці нагороджені грамотами за високу громадянську позицію, досягнення у сфері патріотичної діяльності, глибокі знання свого краю, творчий підхід, креативність та оригінальність у висвітленні національно-патріотичного виховання.

/Files/images/IMG-d85e2d4819ea239232f2f77a53174d17-V.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 89

Коментарi