• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Обласна виставка-конкурс «Замість ялинки-зимовий букет»

Обласна виставка-конкурс «Замість ялинки-зимовий букет»

2020-12-18

/Files/images/IMG_1527.JPG

З метою формування у школярів національної свідомості, екологічної культури, прищеплення шанобливого ставлення до традицій та звичаїв українського народу 16-17 грудня 2020 на базі Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді була проведена обласна виставка-конкурс «Замість ялинки-зимовий букет». У зв’язку з карантинними обмеженнями, спричиненими поширенням епідемії вірусу, захід відбувся у заочному форматі. У виставці-конкурсі взяли участь близько 600 учнів, представлено 300 робіт із 160 закладів освіти області.

Виставка-конкурс відбулась у трьох номінаціях:

- Новорічна композиція «Різдвяна казка»

- Галицькі сувеніри та різдвяна атрибутика

- Дідух – різдвяний дух.

Журі оцінило конкурсні роботи за такими критеріями: техніка виконання, оригінальність задуму, ідея роботи, новизна, відповідність традиціям щодо форм, пластики, колориту, збереження ігрової функції (щодо сувеніру) та визначило переможців.

Список переможців обласної виставки-конкурсу «Замість ялинки-зимовий букет»

Номінація: Новорічна композиція «Різдвяна казка» включає напрямки: «Новорічна композиція», «Сюжетна композиція», «Ялинка», «Новорічно-різдвяний вінок», «Символ року»

Напрямок «Новорічна композиція»

І місце

- Вихованці гуртка «Дизайн-флорист» Будинку дитячої та юнацької творчості Копичинецької міської ради, робота «Бо прийдуть до тебе три празники в гості, радуйся…», керівник Козак Л. І.

ІІ місце

- Брега Вікторія, учениця 9 класу Бодаківської ЗОШ І-ІІІ ст. Вишнівецької ОТГ Збаразького району, робота «У світлі новорічних ліхтарів», керівник Ясінська Л.А.

- Копач Анна, Суп Артем, вихованці гуртка «Початкове технічне моделювання» Великоглибочецького будинку технічної творчості школяра Білецької ОТГ Тернопільського району, робота «Хай осяє всі хатинки, сяйво мирної хатинки!», керівник Саньоцька Т.І.

ІІІ місце

- Марчак Діана, учениця ІІІ курсу професії «Флорист-квіткар» Тернопільського ВПУ сфери послуг та туризму, робота «В очікуванні свят», керівник Пташник Н.Б.

- Учні 7 класу Лапшинського НВК «ЗЗСО І-ІІ ст. – ЗДО» Бережанського району, робота «Новорічна фантазія», керівник Ліннік І.С.

- Теслюк Маргарита, Павлович Арсен, учні 5 класу Кременецької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 Кременецької міської ради, робота «Сніговичок, як символ зими», керівник Дворецька О.В.

Напрямок «Сюжетна композиція»

І місце

- Кацан Дмитро, Сампара Софія, учні Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 8, вихованці гуртків: «Художня студія», «Творча майстерня», робота «Перлина Карпат», керівники: Яворський Т. І., Сампара Н.І.

ІІ місце

- Учні 3-В класу спеціалізованої школи І-ІІІ ст. імені О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики, робота «Веселі гноми», керівник Стасюк М.Я.

ІІІ місце

- Учні 7 класу Шляхтинецької ЗОШ І-ІІ ст. ім. О. Г. Барвінського - ДНЗ Байковецької ОТГ Тернопільського району, робота «Рік Бика іде до нас!», керівникІваніцька О. І.

- Учні Звиняцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів ім. Михайла Галущинського Чортківського району, робота «В очікувані новорічного дива», керівник Ласківська В. М.

- Вихованці гуртка «Початкове технічне моделювання з елементами англійської мови» Підволочиського Центру дитячої та юнацької творчості Підволочиської селищної ради, робота «Зимове місто», керівник Рижак В.В.

- Крохмалюк Марія, Гриб Вікторія, учні 1 класу СЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці Залозецької селищної ради, робота «Новорічну казку несе Святий Миколай…», керівники: Павловська Л.А., Хом’як Л.Я.

Напрямок «Ялинка»

І місце

- Кавецька Катерина, учениця Бучацького ліцею, робота «Новорічна феєрія», керівник Тітаренко Н.М.

ІІ місце

- Комар Вікторія, Комар Анастасія, вихованці гуртка «Бісероплетіння» Зборівський РЦДЮТ Зборівської міської ради, робота «Ялинка-топіарій» керівник Марченко І. Є.

- Мазур Ростислав, вихованець Товстенського БДЮТ Товстенської ОТГ Заліщицького району, робота «Ялинка – дивинка», керівник Мазур Л.В.

ІІІ місце

- Вихованці гуртка «Художня обробка шкіри» Заліщицького районного будинку дитячої та юнацької творчості, робота «Святкова ялинка», керівник Хоминець Л.В.

- Гладка Софія, Горемикіна Вероніка, учні 3-Б класу Тернопільського ліцею № 21 – спеціалізованої мистецької школи ім. Ігоря Герети, вихованці гуртка «Дивосвіт навколо нас», робота «Новорічна красуня», керівник Сидій У.Я.

- Шостак Михайло, учень 8 класу Вілійського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» Шумського району, робота «Українська красуня», керівник Галаган І.В.

- Учні Волинського ліцею імені Нестора Літописця Кременецької районної ради, вихованці гуртка «Юні флористи Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, робота «Новорічна красуня», керівник Кравченко Т.І.

Напрямок «Новорічно-різдвяний вінок»

І місце

- Марчак Діана, Антонова Наталя, учні ІІІ курсу професії «Флорист-квіткар» Тернопільського ВПУ сфери послуг та туризму, робота «Вінок-колаж», керівник Пташник Н.Б.

ІІ місце

- Васка Софія, Криськів Андріана, Квасніцька Соломія, учні спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін с. Васильківці Васильковецької сільської ради Гусятинського району, робота «Аромат Різдва», керівник Шворак Ю.

ІІІ місце

- Кадюк Андрій, учень 5 класу, вихованець гуртка «Умілі ручки» Черниховецької загальноосвітньої школи I - III ступенів, Збаразького району, робота «Різдвяний вінок», керівник Кадюк О. Б.

- Учні 8-х класів ТНВК «ЗОШ – економічний ліцей № 9 ім. Іванни Блажкевич», вихованці гуртка «Юний хімік» Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, робота «Український новорічний вінок», керівник Кухарська Т.А.

- Учні 6-А, 6-Г класу Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 16 імені В.Левицького, вихованці гуртка «Юні ботаніки» Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, робота «Різдвяний віночок», керівник Пелещук О.С.

Напрямок «Символ року «Бички», впізнаванні новорічні композиції

І місце

- Вихованці Шумського Центру позашкільної роботи Шумської міської ради, робота «Бичок-щасливий бочок», керівники: Палій Т.А., Бойко В. А.

ІІ місце

- Петріцька Вероніка, Рожелюк Діана, Ярощак Катерина, вихованці гуртка «Флористика та фітодизайн інтер’єру» Бучацького районного центру дитячої та юнацької творчості «Сузір’я», робота «Йде у гості рік Бика», керівник Іванців С. Б.

- Учні 2 класу Саранчуківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Саранчуківської сільської ради Бережанського району, робота «Символ року», керівник Смаль О.І.

ІІІ місце

- Осадчук Софія, учениця 7 класу Лосяцької загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Скала-Подільської ОТГ Борщівського району, робота «Бичок – 2021», керівник Осадчук М. В.

- Капінос Дарина, учениця 3-Б класу Кременецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 Кременецької міської ради, робота «Двері в Новий рік відкриті, дзвінко б’є Бичок копитом!», керівник Міщук М.К.

- Борейко Уляна, учениця 6 класу загальноосвітньої школа І-ІІ ступенів с. Перемилів Хоростківської міської ради Гусятинського району, робота «Новорічний бичок», керівник Хиляк В.В.

Номінація «Галицькі сувеніри та різдвяна атрибутика»

І місце

- Данильчук Влад, Севастьянова Анастасія, вихованці гуртка «Кераміка» Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості, колективна робота «Різдво в ночі мандрує сном і казкою чарує (свічник)», керівник Яцула О.В.

ІІ місце

- Москалюк Владислав, Мармус Надія, Харатін Анна, Стефина Софія,

Стефина Яна, вихованці гуртків: «Творча майстерня», «Природа – джерело творчості» Скала-Подільського дитячого парку Скала-Подільської ОТГ Борщівського району, робота «Новорічний потяг», керівники: Харатін І.О., Стефина В.Г.

- Вихованці гуртків «Фітодизайн», «Веселкова палітра», «Витинанка», «Берегиня», «Мистецтво нашого народу» Скалатського Будинку школярів Скалатської ОТГ Підволочиського району, колективна робота набір новорічно – різдвяних листівок «Зимова казка», керівники: Пашкевич Н.М., Гуменюк Н.І., Миськів Р.С., Палац Н.Л., Костюк А.Д.

- Вихованці гуртка «Образотворче мистецтво» Будинку дитячої та юнацької творчості Копичинецької міської ради, колективна робота «За світлом Різдвяної Зорі», керівник Андрусик І. В.

ІІІ місце

- Дідицька Софія, Дідицька Надія, учні Козівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вихованка гуртка «Берегиня» Козівського дитячого парку «Лісова пісня», робота «Йорданський корзинка», керівник Нечипорук А.В.

- Вихованці гуртка «Паперопластика» Заліщицького районного центру науково-технічної творчості школярів, колективна робота «Коник-гойдалка», керівник Волощук В.В.

- Вихованці гуртка «Hand made Ukraine Центру дитячої та юнацької творчості Бережанської міської ради, колективна робота “В очікуванні свята», керівник Панашій І.С.

- Вихованці гуртків: «Образотворче мистецтво», «Рослини-символи України» Бучацького центру дитячої та юнацької творчості «Сузір’я», робота «Коник», керівники: Сидорак Н.М., Кравчук Л.В.

- Учні 8 класу Улашківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чортківського району, робота «Імбирні пряники – різдвяна казка на вашому столі», керівник Іліщук О. С.

«Різдвяна атрибутика»

І місце

- Пригар Марія Аліна, учениця Горішньовигнанського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. - заклад дошкільної освіти» Чортківської міської ради, робота «Зимовий подих свят», керівник Чайковська Г.В.

ІІ місце

- Вихованці гуртка «Природа і фантазія» Заліщицького районного будинку дитячої та юнацької творчості, робота «Вертеп», керівник Боднар І.Р.

- Білобровенко Ярослав Володимирович, учень Пишківської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Трибухівської ОТГ Бучацького району, робота «Коза», керівник Слободян Н.І.

ІІІ місце

- Вихованці гуртків: «Плетіння з природних матеріалів», «Художня обробка шкіри» КЗ ТМР «Школа народних ремесел», робота «У сяйві віфлеємської зорі», керівники: Гуска Н.М., Джигун Л.О.

- Тиліщак Марія, учениця Горішньослобідського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст.-заклад дошкільної освіти» Монастириської міської ради, робота «Вифлеємська зірка», керівник Дронь І.Б.

- Учні творчої групи «Фантазія» Настасівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тернопільського району, робота «Різдвяне диво», керівник Ридз В. М.

- Учні 9 класу ЗОШ І-ІІ ступенів села Самолуски Гусятинського району, робота «Різдвяна шопка», керівник Олійник Н. С.

Номінація «Дідух – різдвяний дух»

Гран Прі

- Вихованців гуртків: «Народні вироби з соломки», «Виготовлення сувенірів» Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості Лановецької ОТГ, робота «Дідух нашого дому», керівник Вів'юрко З.В.

І місце

- Учні 9 класу Космиринської ЗОШ І-ІІ ст. Бучацького району, робота «Шапка Мономаха», керівник Кривулич Н.І.

ІІ місце

- Курцеба Максим, Шмигельська Христина, Марусяк Соломія, Завадська Софія, учні Трибухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Трибухівської ОТГ Бучацького району, робота «Дідух - оберіг роду», керівник Курцеба О. Я.

- Учні загальноосвітньої ЗОШ І-ІІІ ст. с. Яблунів, вихованці гуртка «Бісероплетіння» Будинок дитячої та юнацької творчості Копичинецької міської ради, робота «Дідух – рай», керівник Матіяш О.М

ІІІ місце

- Вихованці творчої групи «Фантазія» Настасівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тернопільського району, робота «Різдвяний Дідух», керівник Ридз В.М.

- Учні 4 класу НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ с. Скоморохи» Великогаївської ОТГ, робота «Дідух», керівник Кузьма С.Я.

- Вихованці Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, робота Дідух – різдвяний дух», керівники: Дулеба У.В., Мисак Г.Я., Гевко Г.Я., Павлусик О.Я., Сидій У.Я., Батюх Н.Г.

«Павук»

І місце

- Дорош Христина, Кондзьолко Вікторія, учні Козівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вихованки гуртка «Берегиня» Козівського дитячого парку «Лісова пісня», робота «Різдвяні обереги», керівник Нечипорук А.В.

ІІ місце

- Сухацький Олександр, Сухацька Соломія, учні 9 класу Олешівської загальноосвітньої школи-сад І-ІІ ступенів Монастириського району, робота «Зірка-павук», керівник Ковдрин М. І.

Вітаємо переможців!!!

/Files/images/IMG_1428.JPG/Files/images/IMG_1429.JPG/Files/images/IMG_1430.JPG/Files/images/IMG_1439.JPG/Files/images/IMG_1443.JPG/Files/images/IMG_1464.JPG/Files/images/IMG_1472.JPG/Files/images/IMG_1526.JPG/Files/images/IMG_1530.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 540

Коментарi