Переможці конкурсу!!!

2021-12-17

/Files/images/зображення_viber_2021-12-17_14-54-19-017.jpg

На базі Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді 14-16 грудня 2021р. була проведена обласна виставка-конкурс «Замість ялинки – зимовий букет», в якій взяли участь 150 закладів освіти з 44 об’єднаних територіальних громад.

Школярі та педагоги представили понад 280 експонатів різдвяно-новорічної тематики, які поєднали практичну природоохоронну роботу в рамках Всеукраїнської акції «Ялинка» та вироби новорічно-різдвяної тематики.

Номінація «Галицькі сувеніри та різдвяна атрибутика» була представлена різноманітними виробами з соломи, глини, кераміки, різьби по дереву, солоного та здобного тіста тощо.

Збереження та відродження глибинних традицій українського народу, висока майстерність, народознавчий аспект присутній в номінації «Дідух – різдвяний дух».

За результатами журі визнано переможців обласної виставки-конкурсу «Замість ялинки – зимовий букет»:

Вітаємо переможців!!!

Номінація «Новорічна композиція «Різдвяна казка»/Files/images/зображення_viber_2021-12-17_14-54-17-295.jpg

«Сюжетні композиції»

І місце

- Вихованці гуртків «Екодизайн», «Художня творчість» Підволочиський ЦДЮТ Підволочиської селищної ради Тернопільського району, робота «Новорічний настрій», керівники: Палащук Т. М., Шевчук М. В.

ІІ місце

- Учні 8 класу Шляхтинецька гімназія ім. О. Г. Барвінського, Байковецької сільської ради Тернопільського району, робота «Різдвяний експрес», керівник Іваніцька О. І.

- Учні Новосільської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М. Зарицького Скориківської сільської ради Тернопільського району, робота «Казка новорічної ночі», керівники: Вельотнік Л. О., Парій М. Т.

ІІІ місце

- Учні 4 класу Трибухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Трибухівської сільської ради Чортківського району, вихованці гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво», керівник Блаженко Р. М.

- Лєщук Олег, учень Супранівської гімназія Підволочиської селищної ради Тернопільського району, робота «Різдвяна ніч в казковому лісі», керівник Мацієвич Н. Я.

- Лаврук Назар, учень 2 класу Котівської початкової школи Саранчуківської сільської ради Тернопільського району, робота «Сувенір «Хатинка для гномика», керівник Княгиницька Г.М.

- Кука Олександр, учень 4 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця Гусятинської селищної ради Чортківського району, робота «Добрий чарівник» Федчишин О. В.

- Повар Злата, Пуцентела Катерина, Москалюк Владислав, учні Скала-Подільського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад Чортківського району, робота «Зимова фантазія», керівники: Бездух Т.П., Шиян Б.Л.

«Композиції, свічники, колажі»

І місце

- Вихованці гуртка «Дизайн-флорист» комунального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості» Копичинецької міської ради Чортківського району, робота «Зимовий місяць святкувань», керівник Козак Л.І.

ІІ місце

- Вихованці гуртків Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, керівники: Мисак Г.Я., Лисак Н.І., Сворінь Н.В.

ІІІ місце

- Білик Софія, Фурман Христина, учні Черниховецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Збаразької міської ради Тернопільського району, робота «Мороз малює на вікні», керівник Голощева О.В.

- Вихованці гуртка «Виготовлення іграшок-сувенірів» Скалатського Будинку школярів Скалатської міської ради Тернопільського району, робота «Що за диво ялинка…», керівник Гепак Г.М.

«Ялинки»

І місце

- Кавецька Катерина, учениця Бучацького ліцею Бучацької міської ради Чортківського району, робота «Засніжене диво», керівники: Халімон М. Б., Тітаренко Н. М.

ІІ місце

- Локацький Василь, Шевченко Тетяна, Соляник Софія, Штогун Михайло, учні філії опорного закладу Горинська ЗОШ ІІІст. «Кушлинська ЗОШ І-ІІ ст.» Кременецької міської ради, робота «Стилізована ялинка» Вітрук Н. В.

- Андросюк Софія, учениця загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів с. Загір’я Залозецької ОТГ Тернопільського району, робота «Ялинка для звірят»,керівник Кара М. Г.

- Стрілець Софія, учениця 6 класу Лапшинської гімназії Нараївської сільської ради Тернопільського району, робота «Зимова хатинка», керівник Нижник І. С.

- Учні 8 класу Настасівська ЗЗСО Великоберезовицької селищної ради Тернопільського району, вихованці гуртка «Юні фермери» Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, робота «Казкова ялинка», керівник Богуцька Т.М.

ІІІ місце

- Кісіль Марта, учениця 5 класу Підволочиської гімназії імені Івана Франка Підволочиської селищної ради Тернопільського району, робота «Новорічна феєрія з присмаком пряності», керівник Левицька Л.І.

- Вихованці гуртка «Етномайстерня» Бережанського Центру дитячої та юнацької творчості Бережанської міської ради Тернопільського району, робота «Різдвяний дух», керівник Білоус В. С.

- учні 5-7 класів Ковалівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Монастириської міської об’єднаної територіальної громади Чортківського району, робота «Україно, хай зоря Христова Вірою освятить твій народ», керівники: Гнип Н. М., Барновська М. М.

- Фурман Ольга, учениця 9 класу Малолуцької гімназії Гримайлівської селищної ради Чортківського району, робота «Казкова хатинка-ялинка», керівник Бучак Г.П.

- Іванченко Соломія, учениця 3 класу опорного закладу «Коропецька ЗОШ І-ІІІ ст.» Коропецької селищної ради Чортківського району, робота «Лісова красуня», керівник Крамар О. В.

- Пелещук Анастасія, учениця 7-А класу Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького, вихованка гуртка «Юні зоологи» Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, робота «Духмяна ялинка», керівник Пелещук О.С.

«Новорічно-різдвяні вінки»

ІІ місце

- учні 8 класу Кальненського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. ступенів Козівської селищної ради Тернопільського району, робота «Святкове диво», керівник Кавка Н. В.

- учні 7-8 класів Кременецької гімназії № 3 Кременецької ОТГ, вихованці гуртка «Екологічна стилістика» Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, керівник Жиглевич О.Б.

ІІІ місце

- Дубельт Олег, учень 3 класу Денисівської загальноосвітньої школа І-ІІ ступенів Купчинецької сільської ради Тернопільського району, робота «У зимовому лісі», керівник Літнянська Л.Л.

- Вихованці гуртка «Паперопластика» комунальної установи закладу позашкільної освіти «Центр науково-технічної творчості школярів» Заліщицької міської ради Чортківського району, робота «Новорічний вінок», керівник Одайська О.С.

- Зубкевич Анастасія, учениця Старопочаївської ЗОШ І-ІІІ ст., Почаївської територіальної громади Кременецького району, робота «Новорічне диво», керівник Саган Н. В.

Номінація «Дідух – різдвяний дух»/Files/images/зображення_viber_2021-12-17_14-42-02-054.jpg

«Дідух»

І місце

- вихованцігуртків: «Народні вироби з соломки», «Виготовлення сувенірів» Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості Лановецької міської ради Кременецького району, робота «Дідух «Україна колядує», керівник Вів’юрко З.В.

ІІ місце

- творча група дітей «Фантазія» Настасівської ЗОШ І-ІІІ ст.Великоберезовицької селищної ради Тернопільського району, робота «Різдвяний дідух», керівник Ридз В.М.

- Бубнів Оксана, Горко Василь, Николюк Софія, Луцька Рута , Павзюк Володимир, Ткач Сергій, учні 3-А класуКосмиринська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Золотопотіцької ТГ Чортківського р-ну, робота «Свята родина», керівник Кривулич Н. І.

- Гиса Наталія, Дмитрів Дмитро, вихованціБережанськогоцентру дитячої та юнацької творчості Бережанської міської ради Тернопільського району, робота «Наш дідух на Різдво», керівник Гиса Н. В.

ІІІ місце

- вихованці гуртка «Мистецтво нашого народу» Кременецького центру дитячої творчості Кременецької міської ради Кременецького району, робота «Різдвяний Дідух», керівникТрачук Ю. В.

- вихованці гуртка «Зроби світ кращим» Кривенської ЗОШ І-ІІ ст. Скалатської міської ради Тернопільського району, робота «Оберіг», керівники: Саламандра Н.М., Воловнік Г.О.

- Ковальчук Іван,вихованець гуртка «Флористика та фітодизайн інтер’єру»Товстенського Будинок дитячої та юнацької творчості Чортківського району, робота «Дідух – символ щастя та добра», керівник Ковальчук Н. Є.

- Вихованці гуртка «Юні друзі природи» Монастириського будинку дитячої та юнацької творчостіМонастириської міської об’єднаної територіальної громади Чортківського району, робота «Дідух – символ українського Різдва», керівник Артем О. В.

- Нога Марія, учениця Росохацької загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чортківської міської територіальної громади, робота «Солом`яний дідух – дух Різдва», керівник Андрухів О. Ю.

- Учні 7 класу Андрушівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Шумської міської ради Кременецького району, робота «Дідух «Різдвяний оберіг», керівник Головатюк Л.В.

- Вихованці гуртків Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, робота «Дідух – різдвяний дух», керівники: Гевко Г.Я., Павлусик О.Л., Мисак Г.Я., Батюх Н.Г., Дулеба У.В.

«Павук»

І місце

- Величко Вікторія, Гладчук Аліна, Чепіль Каріна, учні 10-А класу Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22, вихованці гуртка «Писанкарство» Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, робота «Різдвяний павук», керівник Осадца Я. В., Свірська О. В.

ІІ місце

- Ючур Вікторія, Худа Юлія, вихованці гуртка «Берегиня» КЗПО Козівського будинку дитячої та юнацької творчості «Юність» Козівської селищної ради Тернопільського району, робота «Різдвяний павук», керівник Нечипорук А. В.

ІІІ місце

- Пітура Юліана, учениця Буданівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Білобожницької сільської ради Чортківського району, робота «Солом’яний павук», керівник Хом’як В. А.

Номінація «Галицькі сувеніри та різдвяна атрибутика»/Files/images/зображення_viber_2021-12-15_11-57-52-893.jpg

«Галицький сувенір»

Гран Прі

- Мазур Ростислав, вихованець гуртка «Геометричне моделювання»Товстенського Будинку дитячої та юнацької творчості Чортківського району, робота «Різдвяна ніч», керівник Мазур Л. В.

І місце

- вихованці гуртків: «Образотворче мистецтво», «Рукоділля» комунального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості Копичинецької міської ради» Чортківського району, роботи: «Ангели різдвяного дива», «Ялинкові оздоби», «Віфлеємська зірка», керівники: Андрусик І.В., Матіяш О.М.

ІІ місце

- вихованці гуртків: «Конструювання та моделювання одягу», «Сувенірна майстерня» Будинку дитячої та юнацької творчостіМонастириської міської об’єднаної територіальної громади Чортківського району, робота «Різдво в лемківській родині», керівник Цимбалюк Г. Й.

- Чубан Богдан, учень Кам’янківської ЗОШ І-ІІІ ст. Підволочиської селищної ради Тернопільського району, робота «Галицька іграшка», керівникМіхневич А. Л.

- учні 8-11класів КЗ «Малоходачківський ЗЗСО І-ІІІст», Великобірківської селищної ради Тернопільського району, робота «Україна колядує», керівники: СтібельО.М., Михальчук Л. В.

ІІІ місце

- Заяць Павло, вихованець гуртка «Художнє випилювання» КЗПО Козівський будинок дитячої та юнацької творчості "Юність" Козівської селищної ради Тернопільського району, робота «Сухарниця», керівник Нечипорук Г. Л.

- Калітон Дарина, Ліщук Дарина, вихованці гуртка «Кераміка» Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості Лановецької міської ради Кременецького району, робота «Свічник «Зимова казка», керівник Яцула О.В.

- Дембіцька Софія, учениця Дарахівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Микулинецької селищної ради Тернопільського району, робота «Свято наближається», керівник Палубяк О.О.

- Манжула Анастасія, учениця 5-А класу Трибухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чортківського р-ну, робота «Щедрий вечір», керівник Когут Н. І.

- Осіпчук Домініка, учениця 7-Б класу Волинського ліцею імені Нестора Літописця Кременецька ОТГ, вихованка гуртка «Юні лісівники» Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, робота «Новорічний годинник», керівник Білосевич В. А.

- Вініцький Володимир, учень Калагарівської гімназії Гримайлівської селищної ради Чортківського району, вихованець гуртка «Юні лісівники» Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, робота «Сувенір «Різдвяна радість», керівник Цимбаліста А.О.

«Різдвяна атрибутика»

І місце

- Сидорак Ірина, Дзівульська Євгенія, Михайлецький Костянтин, вихованці гурткаобразотворчого мистецтва, «Екологічна стилістика» Бучацького центру дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Чортківського району, робота «Різдвяна зірка», керівники: Сидорак Н.М., Кравчук Л. В.

ІІ місце

- Вихованці гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» КУ «Заклад позашкільної освіти «Будинок дитячої та юнацької творчості» Заліщицької міської ради, робота «Різдвяний вертеп», керівник Боднар І.Р.

- Гловацька Вероніка, Конопліцька Марія, Собчук Вікторія, Матвіїв Настя, Трачук Ангеліна, вихованці гуртків: «Плетіння з природних матеріалів», «Декоративний розпис та малярство» КЗТМР «Школа народних ремесел», керівники: Гуска Н. М., Урбанська Н.Б.

ІІІ місце

- Грунський Павло, Грунська Ірина, учні загальноосвітньої школа І-ІІ ст. с.Чабарівка Васильковецької сільської ради, робота «Різдвяний вертеп», керівники: Корда Н. М., Вікторук Н. С.

- Гоц Анастасія, Харатін Анна, Шевчук Софія, Люзна Злата, вихованці гуртків: «Творча майстерня», «Природа – джерело творчості» закладу позашкільної освіти «Скала-Подільський дитячий парк» Скала-Подільської селищної ради Чортківського району, робота «Різдвяний вінок», керівники: Харатін І.О., Стефина В.Г.

- вихованці гуртка «Екодизайн» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості»Підгаєцької міської територіальної громади, робота «Різдвяна ялинка…», керівник Ливак Н. І.

Виставочний матеріал переможців обласної виставки-конкурсу "Замість ялинки - зимовий букет" триватиме в Тернопільському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді з 17 грудня 2021р. по 20 січня 2022р. за адресою: м.Тернопіль, вул.Микулинецька 21.

Кiлькiсть переглядiв: 415

Коментарi