• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу «Ластівка міська - птах року 2022»

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу «Ластівка міська - птах року 2022»

2023-01-02

/Files/images/logo_nents.jpg

З метою привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їх природних біотопів, залучення учнів до активної природоохоронної роботи, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Українське товариство охорони птахів провели щорічний Всеукраїнський конкурс «Ластівка міська - птах року 2022».

У рамках конкурсу в навчальних закладах було сплановано та проведено низку заходів, зокрема: вивчення біології ластівки міської шляхом організації експедицій (екскурсій), виступи агітбригад, різноманітні конкурси, тематичні заняття, бесіди. У ході конкурсу учні також вивчили біологічні особливості різних видів птахів України, які потребують охорони. Проведено моніторинг чисельності птахів, досліджено вплив господарської діяльності людини на чисельність цього виду та можливості вигодівлі його в штучних умовах. Крім того, було проведено масштабну природоохоронно-просвітницьку роботу. Представлені матеріали свідчать про безпосередню участь школярів у вирішенні низки природоохоронних проблем.

На підставі рішення журі було визнано переможцями та призерами Всеукраїнського конкурсу «Ластівка міська - птах року 2022» серед школярів та учнівської молоді і нагородити Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та Українського товариства охорони птахів:

І. Номінація «За змістовну різнопланову роботу (випуски стінгазет, виготовлення інформаційних та агітаційних листівок, лепбуків, банерів, агітаційних плакатів)»:

за ІІ місце

1. Вихованців гуртка «Юні квітникарі-аранжувальники» Тернопільського ОЦЕНТУМ, учнів 5-Б класу Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 8.

за ІІІ місце

1. Бек Катерину, Волос Катерину, учениць 4 класу Козівського ліцею № 1, вихованок гуртка «Флористика» Комунального закладу позашкільної освіти «Козівський будинок дитячої та юнацької творчості «Юність» Козівської селищної ради Тернопільської області.

2. Гумницького Захарія, вихованця гуртка «Юні квітникарі-аранжувальники» Тернопільського ОЦЕНТУМ, учень 5-Б класу Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 Тернопільської області.

3. Солтис Христину, Кадлец Віталіну, Висоцьку Марту, Кобрин Анастасію, учениць 2 класу Козівського ліцею № 1, вихованок гуртка «Рослини-символи України» Комунального закладу позашкільної освіти «Козівський будинок дитячої та юнацької творчості «Юність» Козівської селищної ради Тернопільської області.

/Files/images/0301lggr-18ae-378x191.jpg

ІІ. Номінація «За змістовну природоохоронну, дослідницько – пропагандистську і практичну екологічну роботу у вирішенні проблеми охорони птахів (реферати, презентації, результати власних спостережень за птахами, власні фото)»

за ІІ місце

1. Галіяш Катерину, ученицю 10 класу Збаразького ліцею №1 Збаразької міської ради Тернопільського району Тернопільської області.

2. Лемчика Давида, учня 8-А класу Ліцею №2 м. Копичинці Копичинецької міської ради Чортківського району Тернопільської області.

ІІІ. Номінація «За кращий літературний твір(власні оповідання, казки, вірші про птахів)»:

за І місце

1. Мазурик Юлію, ученицю 7 класу Лосяцької ЗОШ І – ІІ ст. Скала – Подільської селищної ради Чортківського району Тернопільської області.

за ІІ місце

1. Карпову Дарину,ученицю 5 класу Тернопільської спеціальної школи ТОР,вихованку гуртка «Флористика та фітодизайн інтер’єру» Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Тернопільської області.

2. Фрицьку Лілію, ученицю 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Личківці Гусятинської ОТГ Чортківського району Тернопільської області.

за ІІІ місце

1. Боднарчук Ліну, ученицю 4 класу Лосяцької ЗОШ І – ІІ ст. Скала – Подільської селищної ради Чортківського району Тернопільської області.

2. Гаранджук Вікторію, вихованку гуртка «Юні квітникарі-аранжувальники» Тернопільського ОЦЕНТУМ, учениця 5-Б класу Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 Тернопільської області.

3. Глюту Аліну, ученицю 7 класу Лосяцької ЗОШ І – ІІ ст. Скала – Подільської селищної ради Чортківського району Тернопільської області.

4. Кіт-Моїсєєнко Яну, ученицію 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Личківці Гусятинської ОТГ Чортківського районуТернопільської області.

5. Любачевську Марічку,ученицю 7 класу Лосяцької ЗОШ І – ІІ ст. Скала – Подільської селищної ради Чортківського району Тернопільської області.

6. Осадчук Софію, ученицю 9 класу Лосяцької ЗОШ І – ІІ ст. Скала – Подільської селищної ради Чортківського району Тернопільської області.

7. Стадник Андріану, ученицю 6 класу Лосяцької ЗОШ І – ІІ ст. Скала – Подільської селищної ради Чортківського району Тернопільської області.

V. Номінація «За кращий доробок, креативність та самобутнє сприйняття орнітофауни (власні поробки з природних матеріалів, ниток, тканин (зображення птаха у вигляді вишивки бісером, стрічками та нитками), глини, паперу, скла)»:

за І місце

1. Качмарик Аріану, ученицю 2 класу, вихованку гуртка «Екомалювання» ПКНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Бережанської міської ради Тернопільської області.

2. Шуфляду Андріану, ученицю 2 класу Козівського ліцею № 1, вихованку гуртка «Рослини-символи України» Комунального закладу позашкільної освіти «Козівський будинок дитячої та юнацької творчості «Юність» Козівської селищної ради Тернопільської області.

за ІІ місце

1.Дацюк Соломію, ученицю 9 класу Рохманівської гімназії-філії Шумського ОЗЗСО Шумської МТГ Тернопільської області.

за ІІІ місце

1.Катеринюка Владислава, учня 6 класу Рохманівської гімназії-філії Шумського ОЗЗСО Шумської МТГ Тернопільської області.

2. Колеснікову Анну, ученицю 6 класу Рохманівської гімназії-філії Шумського ОЗЗСО Шумської МТГ Тернопільської області.

3. Пастернак Вероніку, Калужську Андріану, вихованок гуртка «Юні квітникарі-аранжувальники» Тернопільського ОЦЕНТУМ, учениця 5-Б класу Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 Тернопільської області.

4. Прокопчук Анастасію, ученицю 7 класу Рохманівської гімназії-філії Шумського ОЗЗСО Шумської МТГ Тернопільської області.

VI. Надати Подяку Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України керівникам юннатівських робіт, які посіли призові місця, за високий професіоналізм, творчий підхід та формування екологічної свідомості учнів у Всеукраїнському конкурсі «Ластівка міська – птах року 2022»:

1.Возьній Юлії Романівні, вчителю біології Ліцею № 2 Копичинецької міської ради Чортківського району Тернопільської області.

2. Гевко Галині Ярославівні, керівнику гуртка «Флористика та фітодизайн інтер’єру» Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

3. Димашевській Христині Богданівні, керівнику гуртків Позашкільного комунального навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бережанської міської ради Тернопільської області

4. Дутчак Людмилі Іванівні, вчителю біології загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів с. Личківці Чортківського району Тернопільської області.

5. Михайлиці Ірині Павлівні, керівнику гуртка «Юні квітникарі-аранжувальники» Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Тернопільської області.

6. Олійник Марії Михайлівні, керівнику гуртка «Рослини–символи України» Комунального закладу позашкільної освіти «Козівський будинок дитячої та юнацької творчості «Юність» Тернопільського району Тернопільській області

7. Полиняк Тетяні Володимирівні, вчителю біології Лосяцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Скала – Подільської селищної ради Чортківського району Тернопільської області.

8. Сінгалевич Галині Несторівні, керівнику гуртка «Флористика» Комунального закладу позашкільної освіти «Козівський будинок дитячої та юнацької творчості «Юність» Козівської селищної ради Тернопільської області.

9. Шокало Наталії Олександрівні, вчителю біології Збаразького ліцею № 1 Збаразької міської ради Тернопільського району Тернпільської області.

10. Яцишиній Людмилі Анатолівні, вчителю образотворчого мистецтва Рохманівської гімназії – філії Шумського опорного закладу загальної середньої освіти Шумської міської територіальної громади Тернопільської області.

Вітаємо переможців!!!

Кiлькiсть переглядiв: 22

Коментарi